Hier kom je te werken

Onze afdeling Software Engineering bestaat uit een betrokken team van circa twintig .NET en PLC Engineers die zich dagelijks bezighouden met het programmeren van onze machinebesturingen. Hiervoor maken wij onder andere gebruik van het door onszelf ontworpen platform VACAM. Deze en andere benodigde software wordt vervolgens geïnstalleerd op de industriële Windows PC van de machine. Wegens groei willen wij ons team verder professionaliseren met een nieuwe collega als Applicatie Beheerder.

In deze functie ken je een centrale rol binnen de afdeling waarbij je opereert op het snijvlak tussen software ontwikkeling en IT. Jij bent hoofd verantwoordelijk voor het bouwen, beheren en onderhouden van alle systeemonderdelen die de basis vormen voor onze software engineering, zoals het beheren en optimaliseren van de bouwstraat. Hierbij maak je onderdeel uit van een multidisciplinaire afdeling waarbij je samenwerkt met bijvoorbeeld Testers, Software Engineers en de Software Architect.

Als Applicatie Beheerder Software heb je de volgende verantwoordelijkheden:

 • Onderzoeken en implementeren van trends (zoals Windows 10 IoT)
 • Beheren van de bouwstraat (JIRA, Jenkins en GIT)
 • Beheren van het besturingssysteem, software en systeemimages van de machine PCs
 • Beheren van de tooling rondom VACAM
 • Doorvoeren van verbeteringen door eigen waarneming of signalen van collega’s

“Ben jij de Applicatie Beheerder die op het snijvlak van Software en ICT gaat zorgen voor het verder bouwen van onze applicaties naar een hoger niveau?”Wie ben jij?

Ter versterking van ons intelligente team met focus verwelkomen wij graag een nieuwe collega als Applicatie Beheerder met de volgende kennis en kunde:

 • Een afgeronde MBO4 opleiding (Technische) Informatica
 • Ervaring met het werken en beheren van Windows, GIT en Jenkins of vergelijkbare systemen
 • Zelfstandig, Leergierig en Creatief
 • Een goede beheersing heeft van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift

Nog even over Voortman

Voortman Steel Machinery kenmerkt zich door de combinatie van hoogwaardige techniek, veel ruimte voor ondernemerschap en een innovatieve drive. Onze cultuur is te omschrijven als informeel, plat en vriendschappelijk. Jouw toekomstige collega’s voelen zich betrokken bij het werk, zijn initiatiefrijk en roemen hun moderne werkplekken. We bieden je, naast natuurlijk een mooi marktconform salaris nog vele andere aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden zoals:

 • 27 vakantiedagen en ADV (we zijn collectief gesloten op de dag na Hemelvaart en tussen Kerst en Oud & Nieuw)
 • Een betrouwbaar pensioenfonds (Aegon) en natuurlijk reiskostenvergoeding.
 • Flexibele werktijden: We verwachten dat iedereen tussen 9:00 en 16:00 uur aanwezig is. De overige uren van je 38,75 urige werkweek verdeel je naar eigen inzicht)
 • Brede ontwikkelingsmogelijkheden, op zowel professioneel als persoonlijk vlak. Hiervoor maken we onder andere gebruik van onze eigen Voortman Steel Academy. Je hebt binnen Voortman de mogelijkheid om
 • je zowel in de breedte als de diepte te blijven ontwikkelen.

Spreekt het werken in een dergelijke internationaal georiënteerde omgeving jou aan? Dan maken we graag kennis met je!

Solliciteren ?

Wanneer jij graag meer te weten komt over jouw mogelijkheden als Applicatie Beheerder Software, dan gaan wij graag het kennismakingsgesprek met je aan! Graag ontvangen wij jouw CV en motivatiebrief via onze website. Liever eerst nog meer informatie? Neem contact op met Patrick Aalders (Manager Software) of met onze HR afdeling: 0548 536373.

Direct solliciteren

First Name*
Invalid input

Last Name*
Invalid input

Gender*
Ongeldige invoer

Email*
Invalid input

Phone private*
Invalid input

How did you hear about us*
Ongeldige invoer

Vacaturenaam
Ongeldige invoer

Upload CV
Invalid Input

Motivational letter
Ongeldige invoer

LinkedIn URL
Ongeldige invoer

Remarks
Invalid input

Antispam*
Antispam
Can't read? RefreshInvalid Input

*
Ongeldige invoer

Share this page:

Like & Follow Voortman:

 
 

View our
vacancies

Come do an
internship or
graduate

Contact
Voortman