Welkom in ons team

“Wij zijn een team van 35 mannen van de afdeling Productie en 5 mannen van de afdeling Logistiek. Wij werken voor Voortman Steel Machinery. Een divers en jong team met vaste medewerkers, maar ook met stagiaires die werken en leren combineren, stagiaires die een volle stageperiode meelopen en snuffelstagiaires. We zijn een hecht team en een gezellige club. We praten veel met elkaar en weten daardoor ook veel van elkaar. We werken niet allemaal in één hal, maar in vier verschillende hallen. Daardoor zien we elkaar niet altijd, maar we kunnen alles met elkaar bespreken.

Onze dag begint met een bak koffie en een praatje met elkaar, waarna we om 7.30 uur starten met onze werkzaamheden. Iedereen weet wat hij die dag moet doen. Meestal werken we in duo’s of met meerdere personen aan een product of onderdeel. Als monteur assemblage begin je elektrisch of mechanisch en bouw je het product van het begin tot het eind. Daarna wordt het product getest door de test engineer die de machine afstelt en controleert of alles werkt. Het soort product of order waar je aan werkt is verschillend: soms werk je aan een order die na één dag klaar is en soms ben je er een hele week mee bezig. Daardoor is geen dag hetzelfde!

Als monteur assemblage moet je zelfstandig kunnen werken en initiatief tonen. Je kunt goed samenwerken en ook je vakmanschap over kunnen brengen aan, bijvoorbeeld stagiaires. Alles is mogelijk binnen ons team. We staan open voor ideeën. Denk je dat bepaalde processen beter kunnen? Laat het ons weten! Iedereen in ons team heeft dezelfde mentaliteit: we houden van aanpakken!”

Wat ga je doen?

 • Voorbereiden van de assemblage door het lezen van tekeningen en controleren of alle gereedschappen aanwezig zijn.
 • Mechanisch, elektrisch, hydraulisch en pneumatisch monteren van onderdelen tot complete machine volgens tekening.
 • Controleren van eigen werkzaamheden waarbij je scherp bent op verbetermogelijkheden voor zowel je eigen werk als het gehele proces.

Wij vragen

 • MBO werk en denkniveau 3 of 4 richting Werktuigbouwkunde, Mechatronica of Elektrotechniek.
 • Je bent een vakman met aandacht voor details en stelt hoge kwaliteitsnormen.

Waar ga je werken?

 

Wij vragen

 • MBO werk en denkniveau 3 of 4 richting Werktuigbouwkunde, Mechatronica of Elektrotechniek
 • Je bent een vakman met aandacht voor details en stelt hoge kwaliteitsnormen

Wij bieden

Voortman is een bedrijf waar iedereen voor elkaar klaar staat. Een bedrijf met een prettige werksfeer. We zijn ervan overtuigd dat dit bijdraagt aan de prestaties van een ieder van ons.

Natuurlijk is er ook ruimte voor gezelligheid en hebben we als team aandacht voor elkaar. We zijn een fanatiek, jong team en willen samen goed werk afleveren. Onze mensen vormen de basis van onze organisatie. Aan ons de taak de juiste mensen te vinden en deze op de juiste plek te zetten. Een mooie uitdaging die veel voldoening geeft wanneer we tegen elkaar kunnen zeggen: “Yes, het is ons weer gelukt!

Wat je verder van ons kunt verwachten:

 • Goede ontwikkelingsmogelijkheden, zowel op professioneel als persoonlijk vlak.
 • Een marktconforme pensioenregeling en de mogelijkheid om gebruik te maken van een collectieve ziektekostenverzekering.
 • 27 vakantiedagen o.b.v. een 40-urige werkweek.
 • 5 ADV-dagen, zodat we tussen Kerst en oud en nieuw en na Hemelvaart vrij zijn.

Solliciteren ?

Spreekt deze functie je aan en wil je direct solliciteren? Stuur dan je cv en motivatiebrief via onze website. Voor meer informatie over de vacature en de sollicitatieprocedure neem je contact op met Geerd Schippers (Groupleader Assebling) via 0548 - 536373

Direct solliciteren

Voornaam*
Invalid input

Achternaam*
Invalid input

Geslacht*
Ongeldige invoer

Email*
Invalid input

Telefoon*
Invalid input

Hoe bent u bij ons terecht gekomen? *
Ongeldige invoer

Ik solliciteer op:
Ongeldige invoer

Upload CV
Invalid Input

Motivatiebrief
Ongeldige invoer

LinkedIn URL
Ongeldige invoer

Opmerkingen
Invalid input

Antispam*
*
Ongeldige invoer

Opmerking voor werving-, detachering- en selectiebureaus

We begrijpen dat je voor deze interessante vacature ook kandidaten wilt zoeken of ze zelfs al beschikbaar hebt, maar we zoeken onze nieuwe collega’s liever zelf.

Deel deze pagina:

Like & volg Voortman:

 
 

Bekijk onze
vacatures

Kom stage lopen
of afstuderen

Neem contact op
met Voortman